قانون اول: صاف بایستید و شانه هایتان را عقب بدهید

کتاب «12 قانون زندگی؛ نوشدارویی برای بی نظمی» نوشته جردن بی پیترسون جزو ده کتاب پرفروش سایت آمازون در سال 2018 بوده است. او در این کتاب با استفاده از دانش روانشناختی و مطالعات بسیار گسترده‌اش در حوزه‌های علمی، فلسفی، مذهبی، تاریخی، سیاسی، اسطوره‌ها، داستان‌های ادبی و غیره می‌کوشد تا تک تک این 12 قانون را در بخش‌هایی جداگانه تفسیر و تشریح کند. شگرد نویسندگی پیترسون در این کتاب به گونه‌ای است که با ذکر داستان‌های تاریخی، اسطوره‌ای، نتایج تحقیقات علمی، خاطره‌ای شخصی یا کاری از خودش و ادغام این حوزه‌ها، سعی می‌کند تا آهسته و پیوسته، خواننده را قانع کند که انجام این قوانین با توجه به نشانه‌ها و مثال‌های ذکر شده، در زندگی امروزی کارآیی مثبتی دارد و موجب پیشرفت و تفاوت در زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی می‌شود. در اینجا می خواهیم این قوانین را به طور خلاصه معرفی کنیم، به همین دلیل از پرداختن به مطالب مقدماتی که قوانین را شرح می دهند صرف نظر می کنیم.

این کتاب که یکی از پرفروش های ماه های اخیر بوده است می تواند به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه یا هدایای تبلیغاتی مفید، در سبد هدایای تبلیغاتی شرکت یا برند شما قرار گرفته و در قالب هدایای نوروزی به مخاطبینتان اهدا گردد.

قانون 1: صاف بایستید و شانه هایتان را عقب بدهید.

صاف ایستادن و شانه‌ها را عقب دادن، پذیرش مسئولیت دشوار زندگی با چشمانی کاملا باز است. به ژست خودتان خیلی دقت کنید. از سر به زیر انداختن و قوز کردن خودداری کنید. عقیده خود را بیان کنید. آرزوهای خود را مطرح کنید جوری که انگار حقِ داشتن آنها را دارید دست کم مثل دیگران که این حق را دارند. راست راه بروید و خیره به سمت جلو نگاه کنید. جرئت خطرناک بودن را داشته باشید. سروتونین را ترغیب کنید تا به اندازه کافی در مسیرهای عصبی جریان یابد و بی‌صبرانه منتظر تأثیر آرامش‌بخش آن باشید.

افراد، از جمله خود شما، تصور خواهند کرد که فردی شایسته و توانمند هستید (یا دست کم آنها خیلی زود چیزی مخالف این دو صفت را درباره شما تصور نخواهند کرد). از آنجایی که با واکنش‌های مثبتی که اکنون دریافت می‌کنید تقویت می‌شوید، در نتیجه کمتر مضطرب خواهید شد. آنگاه راحت‌تر به نشانه‌های ظریف اجتماعی که مردم در زمان برقراری ارتباط آنها را مبادله می‌کنند، توجه می‌کنید. گفت‌وگوهای شما بهتر جریان می‌یابد و وقفه‌های وحشتناک اندکی بین آنها به وجود می‌آید. این باعث می‌شود که به احتمال بیشتری افراد را ملاقات کنید، با آنها تعامل کنید و آنها را تحت تأثیر قرار دهید. انجام این کار نه تنها حقیقتا باعث افزایش احتمال وقوع چیزهای خوب برای شما می‌شود، بلکه از وقوع آن چیزهای خوب، احساس بهتری پیدا خواهید کرد.

چنین توانمند و پردل و جرئت که باشید، ممکن است «وجود» را در آغوش بگیرید و برای پیشرفت و بهسازی آن تلاش کنید. چنین توانمند که باشید، حتی زمانی که یکی از عزیزانتان بیمار باشد یا حتی زمانِ مرگ پدر یا مادر، قادر خواهید بود تا صبورانه بایستید و به دیگران اجازه دهید تا برایشان نقطه‌ی قوت و تکیه‌گاه باشید؛ که در غیر این صورت آنها زیرِ بارِ ناامیدی گرفتار خواهند شد. چنین پردل و جرئت که باشید، راهیِ سفرِ زندگی‌تان می‌شوید، و به دنبال سرنوشت سزاوار خود می‌روید. آنگاه شاید معنای زندگی‌تان برای غلبه بر تأثیرِ گمراه کننده‌ی ناامیدی مرگبار، کافی باشد.

آنگاه شاید قادر باشید تا بارِ وحشتناک این دنیا را بپذیرید و شادی را بیابید.

پس «صاف بایستید و شانه هایتان را عقب بدهید»

اگر می خواهید دارای هدایای تبلیغاتی خاص و هدیه مناسب برای مدیران شوید و سبد هدایای تبلیغاتی مدیریتی پرباری داشته باشید می توانید این کتاب را جزو گزینه های خود قرار دهید. همچنین می توانید با اهدای آن در قالب هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی یک هدیه تبلیغاتی مناسب هدیه دهید.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

12 قانون زندگی؛ نوشدارویی برای بی نظمی

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

تکنیک های کاربردی و اصول و فنون مذاکره حرفه ای

2019-02-03

نوسازی؛ نوشته های ارزشمند مدیرعامل مایکروسافت

2019-02-03

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *