نوسازی؛ نوشته های ارزشمند مدیرعامل مایکروسافت

ساتیا نادلا، سومین مدیرعامل تاریخ مایکروسافت بعد از بیل گیتس و اتیو بالمر است. او نویسنده کتاب « نوسازی؛ تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت» است که درباره تغییر شکل درونی مایکروسافت و تکنولوژی‌هایی که زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار خواهند داد، نوشته شده است. این کتاب که به سرعت جزو کتاب های پرفروش نیویورک تایمز و سایت آمازون قرار گرفت، می تواند به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی خاص یکی از گزینه های هدایای تبلیغاتی شرکت شما باشد که در قالب هدیه تبلیغاتی در مناسبت هایی مانند عید نوروز یا نمایشگاه های مختلف اهدا می کنید.

نادلا در مورد کتاب خود می گوید:

شما در این صفحات سه داستان متمایز را دنبال خواهید کرد. نخست، به عنوان مقدمه، ماجرای تحول خود را از مهاجرت از هند به خانه جدیدم در آمریکا با چند ایستگاه در ایالات مرکزی، سیلیکون ولی، و مایکروسافت در دوران اوج گرفتن را بیان می‌کنم. بخش دوم بر موضوع نوسازی مایکروسافت به عنوان مدیرعامل نامحتملی که جانشین بیل گیتس و استیو بالمر شده است تمرکز دارد. تحول مایکروسافت تحت رهبری من هنوز کامل نشده است اما به پیشرفتی که کرده‌ایم افتخار می‌کنم. در بخش سوم و پایانی کتاب، به این موضوع می‌پردازم که انقلاب صنعتی چهارم پیش روی ماست و در این انقلاب، هوش مصنوعی با هوش انسان به رقابت خواهد پرداخت. پرسش‌های دشواری را بررسی خواهیم کرد. نقش انسان‌ها چه خواهد شد؟ آیا نابرابری از بین خواهد رفت یا تشدید می‌شود؟ دولت‌ها چگونه می‌توانند کمک کنند؟ نقش شرکت‌های چند ملیتی و رهبران آنها چیست؟ چگونه به عنوان یک جامعه می‌توانیم خود را تجدید کنیم؟

این کتاب به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه یا هدایای تبلیغاتی مفید می تواند جزو هدایای تبلیغاتی مدیریتی شرکت شما باشد که به مدیران و افراد رده بالای شرکت های دوست اهدا می کنید.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

نوسازی؛ تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

قانون اول: صاف بایستید و شانه هایتان را عقب بدهید

2019-02-04

نقش احساسات در مذاکره

2019-02-04

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *