متشکریم...

متشکریم

اطلاعات مدنظر شما با موفقیت دریافت شد.

ضمن تشکر از اعتماد شما، کارشناسان بخش «هدایای تبلیغاتی» نشر نوین، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت…

انتخاب کتاب و بسته های فرهنگی به عنوان هدایای تبلیغاتی، علاوه بر کمک به بهبود فرهنگ مطالعه و سطح دانش کلی جامعه مان، به ارتقاء وجهه برندتان به عنوان یه شرکت متمایز، پیشرو و حساس به مسئولیتهای اجتماعی خود، کمک شایانی می نماید.

تیم نشر نوین، دستان پر مهر و نیک اندیش شما را به گرمی می فشارد و تمام تلاش خود را خواهد کرد تا در طی این مسیر (انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی)، در حد توانش تسهیل گر امور باشد…

مزایای هدایای تبلیغاتی فرهنگی

بسته به اینکه با چه هدفی و برای چه مخاطبی، به دنبال تهیه و اهدای هدایای تبلیغاتی باشید، تصمیم گیری متفاوت می شود. اما به طور قطع می توان گفت که هدایای تبلیغاتی فرهنگی (شامل کتاب، مجله و محصولات هنری و صنایع دستی) را می توان جامع ترین گزینه دانست.

با توجه به شرایط و مخاطب، می توانیم کتاب خاصی انتخاب کنیم اما در کل اثربخشی این محصول بسیار بالاتر از سایر گزینه هاست:

خلاقانه بودن
70%
مفید بودن
95%
اثربخشی به نسبت هزینه
85%
برندسازی
75%

چرا هدایای تبلیغاتی نشر نوین

چندین سال تجربه و افتخار همکاری با شرکتهای بزرگ و پیشرو ایرانی، شناخت بازار و نیز انتظارات مشتریان، باعث شد تا بتوانیم امکانات خاص و قابل افتخاری به مشتریان خود ارائه کنیم تا با اهدای هدایای تبلیغاتی خود، خاص، متمایز و سربلند باشند…

خاص سازمان شما
طرح کاور، جلد، صفحات ابتدایی (و انتهایی) کتابها، براساس نیاز شما کاملا اختصاصی می‌شوند
مقرون به صرفه
هزینه این هدایای تبلیغاتی با توجه به اثربخشی بالای آن، کاملا مقرون به صرفه و مناسب است
تهیه و تحویل به موقع
در کوتاه ترین زمان ممکن، با بهترین کیفیت، هدایای تبلیغاتی را آماده و تحویل می دهیم

برخی مشتریان ما

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin luctus dictum ex, rhoncus iaculis metus mattis et. Cras mattis rutrum mi ut fermentum. Nullam congue facilisis interdum.
Miriam Orange
Manager
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin luctus dictum ex, rhoncus iaculis metus mattis et. Cras mattis rutrum mi ut fermentum. Nullam congue facilisis interdum.
George Green
Web designer