انعطاف پذیری، هدیه تبلیغاتی خلاقانه

کتاب «انعطاف پذیری؛ پرورش استقامت، آرامش و شادی» نوشته دکتر ریک هانسون یکی از کتاب های پرفروش سایت آمازون در زمینه خودیاری است. دکتر هانسون، سه نیاز اساسی و مشترک انسان ها را ایمنی، رضایت و ارتباط می نامد. او چهار روش اصلی برای مواجهه با این نیازها را نیز معرفی می کند. تلفیق این چهار روش در سه نیاز اصلی، ما را به دوازده قدرت درونی می رساند که برای انعطاف پذیر و تاب آور بودن بسیار ضروری و حیاتی هستند. این کتاب در دوازده فصل تنظیم شده و هر فصل به یکی از این قدرت های درونی می پردازد. این کتاب یکی از هدایای تبلیغاتی خاص می تواند یکی از هدایای تبلیغاتی شما باشد.

در ادامه تعدادی از نظرات و نقدهایی که اساتید روانشناسی و نویسندگان نامدار در مورد این کتاب نوشته اند را مرور می کنیم:

«در این کتاب، از طریق نمونه‌ها و تمرینات زیاد، چگونگی رسیدن به آرامش ذهن و بهینه‌سازی فرصت¬ها برای برقراری ارتباط با دیگران را می¬آموزیم. مبنای این جمله زیبا، این دیدگاه است که بر اساس تجربه مثبت شخص و دیگران، بازسازی مغزهای¬ ما بر ترویج خیرخواهی، سخاوت، قدردانی و شفقت استوار است.»

– دکتر استیون پورگز، دانشمند و استاد روان‌پزشکی دانشگاه کارولینای شمالی

«این کتاب با بزرگ¬منشی و ظرافت نوشته شده و مقدماتی از بینش و مهارت¬های عملی را برای مواجهه نیرومندانه با سختی¬ها ارائه می¬دهد. یک راهنمای زندگی که با مشاهدات شخصی منصفانه و حمایت تحقیقات علمی تدوین شده است.»

– دکتر کریستوفر گرمر، استاد دانشکده پزشکی هاروارد؛ نویسنده کتاب راه صحیح خودشفقتی

«در هرج و مرج ناشی از نااطمینانی و سختی، یک فرد آرام در یک اتاق می‌تواند تمام تفاوت¬ها را ایجاد کند و ریک هانسون به ما نشان می¬دهد که چگونه آن شخص باشیم. انعطاف¬پذیری از روش¬های بسیار قابل دسترس برای غلبه بر تعصب منفی مغز و یافتن راهی به شادابی است. این کتاب یک منبع بی‌شمار و هدیه‌ای برای سلامتی است.»

– فرانک اوستاسِسکی، نویسنده کتاب پنج دعوت

«این راهنمای روشن، جامع و صریح، یک مجموعه علمی از شیوه¬های ساده و حکمت روشنی برای دنیای پرچالشی است که هر روز با آن مواجهیم.»

– دانیل جی سیگل، نویسنده کتاب ذهن: سفر به قلب انسان و آگاهی

اگر می خواهید این کتاب را به عنوان هدیه تبلیغاتی مدیریتی اهدا کنید با ما در تماس باشید.

«انعطاف‌پذیری یک کتاب مبتنی بر عقل و دلسوزی است. راهنمایی زیبا برای کمک به تعادل، شادی و سلامت. هنگام خواندن این صفحات، به معنای واقعی کلمه، صداهای صادقانه و صریح ریک و فارست احساس می¬شود که ما را هدایت می¬کنند تا عاقل‌تر و روشنفکرتر شویم. این واقعا یک پیشنهاد ویژه و نادر است.»

– دکتر باب اِستَل، نویسنده راهنمای کاهش استرس ذهن¬آگاهی؛ زندگی با قلب باز

«این کتاب بر اساس علم مغز و روانشناسی مثبت است و گنجینه¬ای از بهترین شیوه‌های حفظ شادی پایدار و غیر قابل انکار است. این دقیقا همان چیزی است که ما از ریک هانسون انتظار داریم: یک کتاب عملی، تجربی، قابل خواندن و عمیقا عاقلانه»

– دکتر رابرت امونز، سردبیر مجله روانشناسی مثبت؛ نویسنده «کتاب کوچک قدردانی»

«کتاب انعطاف¬پذیری، عاقلانه، علمی، کاربردی و راهنمایی کامل برای زمانه ما است. ریک هانسون اغلب به تمایل به سمت ناخودآگاه معروف است که بسیاری از ما آن را داریم و روشی برای سیم¬کشی دوباره مغزمان است. سخنان او بسیار دلگرم کننده، بسیار مفید و برای پیاده‌سازی بسیار آسان است، حتی زمانی که ناامید باشیم.»

– گِنین راث؛ نویسنده

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شخصی سازی و اهدای کتاب در قالب هدیه تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

«دکتر هانسون بینش¬های عصب‌شناختی، روانشناسی مدرن و سنت¬های عرفانی باستانی را با هم ترکیب می¬کند تا ابزارهای آسانی برای استفاده ذهن و قلب ما ایجاد کند. این کتاب یک منبع ضروری است نه تنها برای زنده ماندن، بلکه برای رشد در زمان¬های دشوار.»

– رونالد دی. سیگل، استادیار روانشناسی، دانشکده پزشکی هاروارد؛ نویسنده کتاب راه حل آگاهی

«فوق‌العاده کاربردی در علوم اعصاب. کتاب انعطاف‌پذیری عاقلانه و مفید است: ساخت مهارت برای مغز، دارو برای قلب و راهنمایی برای زندگی؛ یک زندگی زیبا و لذت بخش.»

– دکتر جک کورنفیلد، نویسنده کتاب یک مسیر با قلب

«ریک هانسون با استفاده از ابزارهای خود برای ایجاد انعطاف مثبت در مغز، زندگی¬های بسیاری را متحول کرده است. کتاب انعطاف‌پذیری، علم را به سطح جدیدی می¬رساند. شما در مورد نقاط قوت درونی‌تان که از آن¬ها اطلاع ندارید و همچنین چگونگی استفاده روزانه از آنها برای زندگی بهتر، چیزهایی خواهید آموخت.»

– دکتر الیسا اپل، استاد دانشگاه کالیفرنیا

«امروز استرس، اضطراب و افسردگی تبدیل به نوعی اپیدمی شده است. راه‌حل، نه تنها زنده ماندن، بلکه شکوفایی از طریق توسعه انعطاف¬پذیری است. ریک هانسون، با استفاده از سال¬ها تجربه در کنار آخرین دستاوردهای علم، یک کتاب راهنما برای ایجاد رفاه و آرامش به ما می¬دهد. متفکرانه، عمیق و کاربردی.»

– جیمز. آر. دوتی، بنیانگذار و مدیر مرکز تحقیق خیرخواهی و نوع¬دوستی در دانشگاه استنفورد

این کتاب به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی مفید می تواند جزو هدایای نوروزی شما به دوستان و آشنایانتان باشد.

«ما در دنیایی از تغییرات سریع زندگی می¬کنیم و گاهی اوقات به نظر می¬رسد هر روز یک بحران یا فاجعه جدید بوجود می¬آید. امروزه همه ما نیاز به ابزارهایی داریم که به ما کمک می¬کند تا در مواجهه با خطر واقعی و یا خیالی، متمرکز، شجاع و عاقل باقی بمانیم. ریک هانسون به ما چگونگی آن را نشان می¬دهد.»

– دکتر کریستین کارتر، نویسنده کتاب افزایش خوشبختی

«وضوح افکار و نوشته¬های دکتر هانسون از یک درک عمیق و ژرف از نحوه یادگیری بیشتر انسان¬ها برای مهربان، آرام و انعطاف‌پذیر بودن پدید می¬آید. هر کسی که این کتاب را بخواند آن را ارزشمند و مفید خواهد یافت.»

– رابرت دی. تراگ، استاد اخلاق پزشکی، دانشکده پزشکی هاروارد

«ریک هانسون ما را در کشف خوشبختی از طریق یادگیری راهنمایی می¬کند تا بدانیم که چه چیزی مفید، لذت بخش و موجب ترویج شکوفایی است. این یک کتاب گرانبها و بسیار کاربردی است که می¬تواند به همه ما کمک کند تا ذهنمان را پرورش دهیم و بیشتر بتوانیم برای خود و دیگران شادی ایجاد کنیم.»

– دکتر پل گیلبرت. بنیانگذار مرکز درمان با تمرکز بر شفقت؛ نویسنده¬ی ذهن محبت¬آمیز

«ریک هانسون، همزمان تئوری و تجربه مستقیم را به اشتراک می¬گذارد، نمونه¬هایی صادقانه از زندگی‌اش و تمرینات ساده و عملی»

– شارون سالزبرگ، نویسنده کتاب شادی واقعی و عشق واقعی

«ریک هانسون نه تنها حکیم و دلسوز است، بلکه در تبدیل اصول پیچیده به بخش¬های کوچک و آسان برای درک نیز استعداد دارد.»

– دکتر دانیل النبرگ، بنیانگذار موسسه رهبری Rewire

«ریک هانسون در جنگل کتاب¬های ذهنی و علوم اعصاب، مسیری جامع و روشن را در اختیار شما قرار می¬دهد، با دادن بینشی در مورد چگونگی درک ذهن وحشی و آشفته. و بعلاوه به ما ابزارهایی برای دستیابی به صلح و خوشبختی می¬دهد. دیگر چه می‌خواهید؟»

– رابی وکس، نویسنده کتاب «جهانی عاقلانه»

«انعطاف‌پذیری کتابی است که عقلانیت ما را برای دنیای پر از هرج و مرج مجهز می-کند.»

– دکتر مایکل یاپکو، نویسنده کتاب ذهنیت، هیپنوتیزم و افسردگی

«این کتاب خلاصه¬ای است که نشان می¬دهد چگونه به جای بدترین منتقد بودن، بهترین دوست خودتان باشید و می¬تواند زندگی شما و خانواده¬تان را تغییر دهد.»

– دکتر مارک ویلیامز، نویسنده «راهی متفکرانه از میان افسردگی»

«کتاب انعطاف‌پذیری بر مبنای آخرین یافته¬های عصب¬شناسی خوشبختی، مبتنی بر آگاهی، شیوه¬های کاربردی و نظم و ترتیب است که در این دوران سرشار از استرس مورد نیاز است. آن را بخوانید و ثروت زیاد ذهن انعطاف¬پذیر را بیابید.»

– دکتر داچر کلتنر، استاد روانشناسی دانشگاه برکلی؛ نویسنده «متولد شو برای خوب بودن» و «پارادوکس قدرت»  

شما نیز می توانید این کتاب ارزشمند را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه، به دوستان خود هدیه دهید.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

انعطاف پذیری؛ پرورش استقامت، آرامش و شادی

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

صفر به یک، نکاتی در مورد ساخت آینده

2019-01-13

چک لیست راه اندازی استارتاپ

2019-01-13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *