اول سود؛ راهکاری برای سودآوری کسب و کار، هدیه ای برای مدیران

در فضای کسب و کار، یک مشکل واقعاً زجرآور و بزرگ وجود دارد: از هر 10 کسب‌وکار، 8 مورد شکست می‌خورند و اولین دلیل شکستشان نیز عدم سودرسانی است.

مایک میخالوویچ، نویسنده کتاب های پرفروش «برنامه کدویی» و «کارآفرین دستمال توالت»، در کتاب جدید خود به نام «اول سود؛ کسب و کار خود را از یک هیولای پول خوار به یک دستگاه پول سازی تبدیل کنید» که پرفروش ترین کتاب سایت آمازون در زمینه مدیریت مالی است، راه حلی ساده، بدیع و ساختارشکن برای مدیریت مالی کسب و کارهای مختلف ارائه می کند تا بتوانند از بحران های مالی همیشگی رهایی یافته و به سودآوری برسند. این کتاب برای افرادی که کسب و کاری راه انداخته اند، یا به فکر راه اندازی کسب و کاری جدید هستند و یا وظیفه سنگین مدیریت مالی شرکتی را بر عهده دارند بسیار مناسب و الهام بخش است. هدیه دادن آن به این چنین افرادی، یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی خواهد بود که دریافت کرده اند.

مایک در کتاب خود می گوید: «کار کردنِ بسیار سخت به مدت طولانی، می‌تواند یک راهکار بسیار ساده برای نجات یک کسب‌وکار بیمار باشد. با خود فکر می‌کنیم اگر سخت‌تر، بیشتر و بهتر کار کنیم (البته اگر دوام بیاوریم)، بالاخره اتفاق خوبی خواهد افتاد. حتماً یک درآمد بزرگ آن گوشه منتظر شماست، نه؟ چیزی شبیه معجزه، تمام قرض‌‌ها، استرس‌های مالی و نگرانی‌ها را کنار خواهد زد. هرچه باشد، ما شایسته‌ی این معجزه هستیم؟ این همان پایانی نیست که برای داستانمان مدنظر داریم؟

نه دوست من، این مسائل برای فیلم‌ها است – هیچ مورد مشابهی را در زندگی واقعی تجربه نخواهیم کرد.»

مایک، ابتدا «اول سود» را برای خودش طراحی کرده بود تا مشکلات مالی خودش را حل کند. جواب داد. در واقع عملکرد آن فراتر از جواب دادن بود: معجزه کرد. آن را برای کسب‌وکار دیگری که در آن سهامدار بود (یک تولیدی چرم کوچک در سنت‌لوئیس) نیز امتحان کرد. جواب داد. آن را با سایر کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ دیگر نیز امتحان کرد. جواب داد.

شما نیز برای مدیران و افراد شاخص اطرافتان که با کسب و کاری درگیر هستند، این کتاب را به عنوان یکی از مناسب ترین هدایای تبلیغاتی مدیریتی هدیه بدهید. یا می توانید آن را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی نوروزی خود هدیه بدهید. مایک می گوید: «ایمیل‌هایی را از سایر کارفرماها دریافت کردم که می‌گفتند روش را امتحان کرده و از آن نتیجه گرفته‌اند. در مورد آن در وال استریت ژورنال نوشتم و داستان‌های موفقیت‌آمیز دیگری سرازیر شدند. از آن زمان انتشار «اول سود» ده‌ها هزار کارآفرین این سیستم را اجرا کرده و کسب‌وکارهایشان را متحول کرده اند. آن‌ها نه‌تنها یک سود هنگفت را ایجاد می‌کنند، بلکه به رشد کسب‌وکارشان هم ادامه می‌دهند.» 

کتاب «اول سود» به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی مفید و با توجه به کاربردی، ضروری و ماندگار بودن مفاهیم ارائه شده در آن برای تبدیل کسب و کار از یک هیولای پول خوار به دستگاه پول سازی، یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص برند و شرکتتان خواهد بود.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

اول سود؛ کسب و کار خود را از یک هیولای پول خوار به یک دستگاه پول سازی تبدیل کنید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

رشد طرز فکر، بهترین هدیه

2018-12-13

قانون پنج ثانیه؛ هدیه ای برای دگرگون کردن زندگی مخاطبینتان

2018-12-13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *