برنامه بازاریابی سریع و آسان، هدیه ای کاربردی

کتاب «برنامه بازاریابی یک صفحه ای» نوشته آلن دیب، پرفروش ترین کتاب سایت آمازون در زمینه بازاریابی و بازایابی جهانی است. آلن دیب به عنوان یک کارآفرین و بازاریاب موفق، در کتاب خود، روش و ابزاری ساده و سریعی را برای ساخت برنامه بازاریابی معرفی می کند. این برنامه، واقعا یک صفحه است که از 9 بخش تشکیل شده است. با کمک این برنامه بازاریابی، به راحتی می توانیم مسیر بازاریابی خود را ترسیم کرده و آن را اجرا کنیم. این کتاب برای مدیران، صاحبان کسب و کارها و افراد رده بالا و تصمیم گیر شرکت ها، بسیار مفید است. با اهدای آن به عنوان هدایای تبلیغاتی مدیریتی قدم بزرگی در تبلیغ شرکت و برند خود بردارید.

آلن در کتاب خود می گوید: «آمار متفاوتی در مورد شکست کسب و کارها، پنج سال پس از راه اندازی وجود دارد. برخی عدد بالای 90 درصد را بیان می کنند. با این حال هیچ وقت ندیده ام این عدد کمتر از 50 درصد باشد. البته این آمار فقط کسب و کارهایی را مد نظر قرار می دهد که فعالیت تجاری خود را کاملا متوقف می کنند. یعنی شامل کسب و کارهایی که با سود کم به کار خود ادامه می دهند یا به آرامی زندگی صاحبان خود را دچار مشکل می کنند یا از بین می برند، شامل نمی شود.»

او می افزاید: «اینکه کسب و کارها، هیچ وقت آنقدر سودآوری نداشته باشند که صاحبان آنها بتوانند زندگی بهتر از یک زندگی معمولی داشته باشند، امری عادی است. چرا برخی کسب و کارها، در یک سطح متوسط باقی می مانند؟» رویکردی که کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه ای، در آموزش ساخت برنامه بازاریابی دارد، آن را مناسب قرار گرفتن در سبد هدایای تبلیغاتی شما می کند.

آلن در ادامه می گوید: «هدف از بیان این موارد، ناامید کردن افراد از شروع یک کسب و کار نیست. شما باید تصمیم بگیرید در امور کسب و کاری نیز همانند امور فنی مهارت پیدا کنید. یک کسب و کار می تواند یک وسیله عالی برای رسیدن به آزادی مالی و رسیدن به خواسته ها و آرزوهای شخصی باشد. به این منظور باید این تکته حیاتی درک شود و فردی که می خواهد یک کسب و کار موفق را راه اندازی کند باید بداند به چه چیزهایی نیاز دارد.»

او می گوید: «اگر در امور فنی کارتان مهارت دارید و دقیقا نمی دانید در امور کسب و کاری چه باید کرد، نگران نباشید، تمام هدف این کتاب این است که شما را از گمراهی نجات دهد، آنگاه خواهید دانست برای داشتن یک کسب و کار موفق دقیقا چه کاری باید انجام دهید.» این کتاب که یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص است با قرار گرفتن در پک هدایای تبلیغاتی نوروزی شما، یکی از بهترین هدایا برای ایام نوروز خواهد بود که می تواند باعث تغییر و تحول عظیمی در کسب و کار دوستان و آشنایانتان شود.

آلن در مورد فرم برنامه بازاریابی یک صفحه ای می گوید: «این فرم طوری طراحی شده است که بتوانید همزمان با مطالعه کتاب آن را تکمیل کنید و در نهایت یک برنامه بازاریابی مخصوص کسب و کار خود داشته باشید.»

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

برنامه بازاریابی یک صفحه ای

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

ترفندهای علمی زمان سنجی، هدیه ای بسیار کاربردی

2018-12-17

قانون هایی برای زندگی و مقابله با بی نظمی، هدیه ای خوب

2018-12-17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *