کتاب خوب عیدی بدهیم!

اواخر سال که می رسد همه به فکر سررسید می افتند. سررسیدهایی که کارشان هدر دادن کاغذ، پول و وقت است. روسا هم بنا بر عادت سالیانه، سررسید می خرند و به عنوان هدایای تبلیغاتی به افراد مختلف هدیه می دهند، بدون اینکه خیلی از این سالنامه ها واقعا به درد دریافت کنندگانشان بخورند. بیاید امسال به جای سر رسید، کتاب عیدی بدهیم. چه جور کتابی؟ برایتان می‌گوییم.

 کتابی که هدیه می دهیم چه شکلی باشد؟

  • کاربردی و ماندگار باشد: با توجه به گروه مخاطبتان، کتابی را انتخاب کنید که به درد خواننده آن بخورد و از آن چیزی بیاموزد که تا سالها و حتی تا آخر عمر از آن استفاده کند. به این ترتیب او همیشه به یاد شما و هدیه ای که از شما گرفته است خواهد بود.
  • قابلیت شخصی سازی داشته باشد: اگر بتوانید در ابتدای کتاب و به عنوان مقدمه یا تقدیم نامه، متنی را چاپ کنید که معرف شرکت شما باشد یا دلیل معنادار بودن آن کتاب و اهدای آن برای شما باشد، توانسته اید یک کتاب را به هدیه تبلیغاتی مفید، خلاقانه و خاص تبدیل کنید.

 کتابی که هدیه می دهیم چه شکلی نباشد؟

  • کتاب‌های به اصطلاح زرد: از این‌ کتاب‌های زرد که درباره‌ی رمز و راز موفقیت و شاد زیستن و … نوشته‌ شده اند و اصلا هم کاربردی نیستند و همه‌جا فله‌ای دیده می‌شوند، نخرید. کتاب نمی‌خرید که یک کاری کرده باشید، می‌خواهید کادویتان خوانده شده و مفید باشد دیگر.
  • کتاب‌های غیرمجاز و کپی: اگر قرار است کتاب غیرمجاز و ممنوع کادو بدهید، «من دیگه حرفی ندارم!» ولی حواستان باشد که خرید کپی کتاب‌های مجاز هم اصلا کار خوبی نیست. صد البته خرید این کتاب‌ها برایتان ارزان‌تر تمام می‌شود اما آیا بهتر نیست بازار این کتاب های قاچاق و دزدی را راکدتر کنیم و مایه دلگرمی ناشران اصلی کتاب ها باشیم؟

هر آدمی، چه کتابی؟

به شرکت و مخاطبانتان نگاه کنید. کتاب‌ها را براساس سن، جنسیت و موقعیت مخاطبانتان بخرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر کافیه به لینک زیر مراجعه کنید و اطلاعات تماستون رو وارد کنید تا کارشناسای ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند:

دریافت مشاوره تلفنی برای انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی و برآورد هزینه طرح کتاب؛ بهترین هدیه تبلیغاتی

به جای سررسید، کتاب عیدی بدهیم؟

2018-11-17

رمز اعتماد به نفس، بهترین هدیه تبلیغاتی!

2018-11-17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *