تغییر مسیر، هدیه ای تاثیرگذار

کتاب «تغییر مسیر؛ زنان، شغل و میل به پیشرفت» نوشته شریل سندبرگ مدیر ارشد اجرایی فیسبوک است که جزو کتاب های پرفروش سایت آمازون می باشد. او در مورد کتاب خود می گوید که آن را برای زنانی نوشته است که می خواهند شانس خود را برای پیشرفت در زمینه کاری یا دنبال کردن اهداف خود با قدرت زیاد افزایش دهند. و این موضوع شامل تمامی نان در تمامی مراحل زندگی یا کاری می شود. هدف دیگر او برای نوشتن این کتاب مردانی هستند که دوست دارند خواسته های زنان به عنوان همکار، همسر، دوست، مادر یا دختر را درک کرده و در نتیجه در ساخت دنیایی برابر، سهیم باشند. با توجه به این که مخاطب این کتاب زنان و مردان هستند، می توانید آن را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی برند خود به مخاطبین خود اهدا کنید. همچنین این کتاب می تواند یکی از هدایای تبلیغاتی مدیریتی شما نیز باشد زیرا مدیرانی که زیردستان زن دارند و می خواهند خواسته های آنان را درک کنند خواندن این کتاب برایشان مفید خواهد بود.

شریل در ادامه می گوید: «این کتاب فرصتی را برای پیشرفت و دنبال کردن هر هدفی به جود می آورد؛ با این حال معتقدم که حضور تعداد زیادی از زنان در پست های قدرت، عنصری ضروری از حقیقت برابری و عدالت به شمار می رود و معتقدم که تنها یک تعریف، از موفقیت و خوشبختی وجود ندارد…. هیچ وقت نمی گویم که همه افراد باید اهداف یکسانی داشته باشند. بسیاری از افراد علاقه ای به کسب قدرت ندارند شاید به این دلیل که زندگی فعلی شان مطابق میلشان پیش می رود …. بخش هایی از این کتاب برای زنانی که برای تعیین مکان، زمان و چگونگی کار خود، فرصت دارند، بسیار واضح و آشکار است، بقیه بخش ها مربوط به موقعیت هایی است که زنان در محیط کار، در هر جامعه و در هر خانه ای با آن ها روبرو می شوند. در صورتی که زنان بتوانند صدای خود را به سطوح و رتبه های بالاتری برسانندف می توانیم فرصت ها و برابر را برای خود افزایش دهیم.»

می توانید این کتاب را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص و هدایای تبلیغاتی مفید، در ایام نزدیک به عید نوروز به مخاطبین خود اهدا کنید و یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی نوروزی را داشته باشید.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

تغییر مسیر؛ زنان، شغل و میل به پیشرفت

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

سرسختی، راز موفقیت! هدیه ای خاص

2018-12-23

چگونه از سختی ها بیرون بیاییم؟ راز یافتن شادی هدیه ای ارزنده

2018-12-23

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *