راز موفقیت افراد، هدیه ای الهام بخش

کتاب «از ما بهتران؛ داستان موفقیت» نوشته مالکوم گلدول در سال 2011 است که از آن سال تا کنون (اواخر 2018) همیشه جزو پرفروش های سایت آمازون بوده است. گلدول در این کتاب به بررسی دلایل موفقیت درخشان ترین، موفق ترین و مشهورترین افراد می پردازد. از ما بهتران به صورتی روشنگرانه و سرگرم‌کننده، نقطه عطفی است که همزمان شما را حیرت‌زده و آگاه نموده و تا مدت‌ها بعد (و شاید برای همیشه) ذهنتان را درگیر خود خواهد کرد. بدون شک این کتاب تاثیرگذار، یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی شما خواهد بود.

مالکوم در کتاب خود می گوید: «این کتاب درباره از ما بهتران است؛ درباره مردان و زنانی که کارهایی غیرمعمول انجام می‌دهند. در فصل‌های آتی، شما را با از ما بهتران، یکی پس از دیگری آشنا می‌کنم: نوابغ، غول‌های تجارت، ستاره‌های موسیقی راک و برنامه‌نویسان نرم‌افزار. ما پرده از اسرار وکیلی برجسته برمی‌داریم، به بررسی این نکته می‌پردازیم که چه چیزی بهترین خلبانان را از دیگر خلبانانی که باعث سقوط هواپیما شده‌اند، جدا می‌کند و می‌کوشیم تا دریابیم چرا آسیایی‌ها در ریاضی بسیار خوب هستند. به‌علاوه در بحبوحه بررسی زندگی افراد برجسته در میان خودمان، متبحرها، بااستعدادها و سخت‌کوش‌ها، خواهیم گفت که روشی که ما موفقیت را معنا می‌کنیم، اساساً اشتباه است.» مطالعه دلایل موفقیت موفق ترین و مشهورترین افراد و الهام بخشی آنها یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن راه موفقیت شخصی است. این کتاب به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص می تواند یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی مدیریتی و بهترین هدیه برای مدیران و کسانی که دنبال پرورش استعدادهای خود و اطرافیان خود هستند باشد.

مالکوم در ادامه می نویسد: «سؤالی که همیشه درباره افراد موفق می‌پرسیم چیست؟ می‌خواهیم بدانیم که چه افرادی هستند، چه شخصیتی دارند، یا چقدر باهوش هستند یا چه نوع سبک زندگی دارند یا چه استعدادهای خاصِ مادرزادی دارند. همچنین، تصور ما این است که همین ویژگی‌های شخصی است که نشان می‌دهد چگونه آن فرد موفق به قله رسیده است.» کتاب از ما بهتران با پاسخ گویی به این سوالات، یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی نوروزی است که مطالعه آن در ایام فراغت و تعطیلات نوروزی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه می تواند دید جدید و عمیقی نسبت به داستان موفقیت به شما و مخاطبینتان بدهد.

مالکوم می گوید: «در «از ما بهتران» درصدد آن هستم که شما را متقاعد کنم که توضیحات شخصی درباره موفقیت، کارایی ندارد. افراد از هیچ سر برنمی‌آورند. ما از خانواده و پشتیبان برخورداریم. شاید به‌نظر برسد افرادی که جلوی پادشاهان ایستادند، خودشان به‌تنهایی این کار را کردند. اما درواقع آن‌ها همواره بهره‌وران مزایای مخفی، فرصت‌های استثنایی و میراث فرهنگی هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بیاموزند، سخت تلاش کنند و به‌گونه‌ای دنیا را درک کنند که دیگران نمی‌توانند. اینکه ما کجا و کِی بزرگ شده‌ایم، مهم است. فرهنگی که به آن تعلق داریم و میراث باقی‌مانده از اجداد ما و الگوهای موفقیت، ما را به‌گونه‌ای که تصورش را نمی‌کنیم، شکل می‌دهند.‌ به عبارتی دیگر، پرسیدن اینکه افراد موفق چه جوری هستند، کافی نیست. تنها با طرح این پرسش که آن‌ها اهل کجا هستند، می‌توان این مسئله را که چه کسی موفق می‌شود و چه کسی نه، حل کرد.» این کتاب به عنوان یکی از پرفروش ترین کتاب های سایت آمازون و نیویورک تایمز یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی مفید برند و شرکت شما خواهد بود که می توانید در قالب هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی نیز از آن بهره ببرید.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

از ما بهتران؛ داستان موفقیت

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

راه های جذب مشتری، یک هدیه کاربردی

2018-12-26

راهکار بهبود شیوه رهبری، هدیه ای برای مدیران

2018-12-26

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *