راهکار بهبود شیوه رهبری، هدیه ای برای مدیران

کتاب «عادت مربی گری» نوشته مایکل بونگی استاینر از کتاب های پرفروش سایت آمازون در زمینه رهبری، مربی گری و منابع انسانی است. تیتر دوم این کتاب ارزشمند «کمتر بگویید، بیشتر بپرسید و شیوه رهبری تان را برای همیشه تغییر دهید.» است. این کتاب هفت سوال و ابزارهایی به شما می دهد تا آنها را به یک شیوه همه روزه برای سخت کار کردنِ کمتر و تاثیرگذاری بیشتر تبدیل کنید. به دلیل بسیار مفید بودن در زمینه مربی گری و رهبری، یکی از بهترین انتخاب ها برای هدایای تبلیغاتی مدیریتی است که می تواند بهترین هدیه برای مدیران و افراد رده بالا باشد.

دیوید الن نویسنده معروف و پرفروش کتاب «به انجام رساندن کارها» در مورد کتاب عادت مربیگری می گوید: «هوش، شوخ‌‌طبعی، سخنوری و اهتمام مایکل به فن مربی‌گری در این کتاب راهنمای فوق‌العاده و کاربردی برای تمام افرادی که دوست دارند به دیگران کمک کنند، می‌‌درخشد. حتی باوجود اینکه خودم چهار دهه در این حوزه تجربه دارم، کتاب عادت مربی‌گری واقعاً مرا غافل‌‌گیر کرده است.» مطالب کاربردی و مفید ارائه شده در این کتاب می تواند برای هر کسی مفید واقع شود. شما نیز با قرار دادن آن در سبد هدایای تبلیغاتی خود، کتاب مفیدی به آشنایان خود هدیه دهید.

استوارت کرب، مدیر بخش یادگیری و توسعه شرکت فیس بوک نیز در مورد این کتاب این چنین می گوید: « در میان انبوهی از کتاب‌ها، مطالعات و مقالات درباره اهمیت مربی‌گری و چگونه اجراکردن این موضوع به‌عنوان جدی‌‌ترین بخش مداخلات تکاملی، می‌توان به‌آسانی متوجه شد که چرا دانشجویان و متخصصین باوجود این همه رویکرد، چارچوب و سیستم معرفی‌شده به‌عنوان «بهترین روش» سردرگم می‌شوند. مایکل بونگی استانیر ماهرانه این آشفتگی را با کتاب جدیدش از بین می‌‌برد و این کار را طوری انجام می‌‌دهد که فهم آن ساده باشد، هدف واقع‌‌بینانه‌ای داشته باشد و استفاده از آن درنهایت مؤثر باشد. معتقدم که این کتاب، خود را به‌عنوان یک مجموعه ابزار قدرتمند و سودمند هم برای مدیران و مربیان حرفه‌‌ای و هم برای دانشجویان اثبات خواهد کرد.» اهدای کتاب به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص، تاثیر شگرفی در ماندگاری اسم شرکت و برند شما در اذهان مخاطبین خواهد داشت. می توانید این کتاب را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی مفید اهدا کرده و این تاثیر را به چشم خود ببینید.

جیمز اسلزاک، مدیر اجرایی استراتژیک نیویورک تایمز نیز می گوید: « کتاب عادت مربی‌گری جذاب، هوشمندانه، کاربردی، به‌یادماندنی و بر پایه علوم رفتاری معاصر است. من این کتاب را برای کار و همکاری‌‌هایم، بسیار ارزشمند یافتم.» این کتاب جذاب، کاربردی، به یادماندنی و هوشمندانه که بر پایه علم نوشته شده است می تواند یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه شما نیز باشد.

ملیسا دیملر، مدیر بخش یادگیری و توسعه سازمانی شرکت توئیتر این چنین می گوید: « عادت مربی‌گری اساس مربی‌گری عملی برای مدیران پرمشغله است. در این کتاب، هیچ تئوری انتزاعی، داستان کسل‌کننده یا نکته اضافی وجود ندارد. تنها ابزارهای کاربردی و روزمره‌‌ای ارائه شده‌‌اند که به شما این توان را می‌‌دهند که ظرف ده دقیقه یا کمتر مربی‌گری کنید.» می توانید با اهدای این کتاب به عنوان هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی خود در نمایشگاه های مختلف مخصوصا در نمایشگاه هایی که زمینه های نوآوری و خلاقیت دارند و همچنین اهدای آن به مدیران و رهبران شرکت ها به عنوان یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی و هدیه تبلیغاتی مناسب مدیران، یکی از بهترین کمپین های تبلیغاتی خود را داشته باشید.

همچنین در ایام آخر سال که افراد دوست دارند هدایای خاص دریافت کنند، این کتاب یکی از بهترین گزینه ها به عنوان هدایای تبلیغاتی نوروزی شما برای هدیه دادن خواهد بود.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

عادت مربی گری

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

راز موفقیت افراد، هدیه ای الهام بخش

2018-12-29

مدیریت ذهن، ساخت سرنوشت! هدیه ای اثرگذار

2018-12-29

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *