راه های افزایش سریع فروش

کتاب «هک فروش؛ راهنمایی برای ساخت یک ماشین فروش سریع» نوشته مکس التچولر کتابی است که در حوزه کسب و کار و بر فروش و ابزارهای آن به منظور افزایش سریع فروش تمرکز دارد. مکس التچولر در مورد کتاب می گوید:

این کتاب مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای هر کسی که در حوزه فروش کار می‌کند مفید است. به طور مشخص، این کتاب برای گروه‌های زیر مناسب است:

  • بازاریابانی که می‌خواهند در کار خود پیشرفت کنند و از رقبایشان پیشی بگیرند.
  • افراد تازه‌کاری که قرار است وارد حوزه فروش شوند.
  • شرکت تازه‌کاری که به دنبال ایجاد فرآیند فروش منحصربه‌فردی است و قصد دارد با استفاده از افراد متخصص، کار خود را ارتقا دهد.
  • هر شخصی که در کسب‌وکار خود که قصد فروش کالا به دولت، نهاد یا سازمانی دیگر را دارد.

شما نیز می توانید آن را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه به افرادی که در حوزه فروش فعالیت می کنند یا صاحب کسب و کار هستند و در قالب هدایای تبلیغاتی اهدا کنید. این کتاب هدیه مناسب برای مدیران، مخصوصا مدیران فروش بوده و جایگاه خوبی در سبد هدایای تبلیغاتی مدیریتی شما خواهد داشت.

این کتاب کجا کاربرد دارد؟

  • شرکت شما دارای فرآیند فروش است اما این فرآیند بافتی سنتی دارد.
  • شرکت دارای فرآیند فروشی است که به خوبی کار می‌کند، اما نیاز دارد شما نیز سخت کار کنید.
  • شما به محصولات و مشتری دسترسی دارید اما می‌خواهید بدانید گام بعدی چیست.

برای داشتن هدایای تبلیغاتی مفید و کاربردی در حوزه کسب و کار می توانید این کتاب را مد نظر قرار دهید. همچنین می توانید آن را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی در نمایشگاه های مرتبط نیز اهدا کنید.

داشتن فرآیند فروش برای کسب‌وکار بسیار اهمیت دارد. بدون آن کارتان دچار از هم گسیختگی می‌شود. اگر با معیاری، پیشرفتتان را اندازه‌گیری نکنید، پس چگونه انتظار تغییر دارید؟ بهترین ویژگی‌های تیم فروش، داشتن مهارت‌های سازمانی و فروش است. کسانی که زودتر به این نکته می‌رسند، در عرصه رقابت از شرکت‌های مشابه پیشی می‌گیرند.

این کتاب برای آن نوشته شده که شرکتتان را روی پایه‌های محکمی بنا کنید و به شما در انجام موارد ذیل کمک می‌کند:

  • ایجاد پایپ‌لاین تکرارپذیر و منسجم با قابلیت تصحیح و تسهیل
  • عقد قراردادها، با سرعت بیشتر
  • بهره بردن از مزایای تکنولوژی‌های جدید برای کارآمدتر کردن فرآیند فروش

یکی از هدایای تبلیغاتی خاص که می توانید برای هدیه نوروزی شرکت خود در نظر بگیرید کتاب هک فروش است. این کتاب یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه دادن در قالب هدیه تبلیغاتی است.

این کتاب در هر سطحی از کسب‌وکار، شما را راهنمایی خواهد کرد. برخی از شرکت‌ها از این کتاب برای تقویت کسب‌وکارشان استفاده خواهند کرد. کتاب‌های زیادی ادعا می‌کنند که پاسخ تمام سوالاتتان را دارند که البته غیرممکن است. در نهایت، شرکت‌ها با یکدیگر در متغیرهایی از قبیل صنعت، شهر، کشور، اندازه قرارداد، چرخه قرارداد و خریداران هدف تفاوت دارند. پس به شما قول نمی‌دهم جواب سوالاتتان را مستقیما بدهم، بلکه در این کتاب، راهنمایی‌تان می‌کنم تا متناسب با کارتان پاسخ سوالتان را پیدا کنید. در رابطه با مشکلات و مسائل، تا حد امکان عمومی صحبت خواهم کرد. پس باید بدانید که متناسب با هر نوع شرکتی، روش‌ها متفاوت خواهند بود. زمان‌بندی فرستادن ایمیل‌ها و آنچه متعاقبا درباره آن صحبت خواهیم کرد نیز بسته به نوع شرکت‌ها متفاوت است. این کتاب را به عنوان راهنما استفاده کنید و پیرو صرف آن نباشید. همیشه پیشنهادات را ارزیابی کنید تا ببینید کدام یک برای شما بهتر است.

قسمت عمده کتاب، بر روی فروش برون‌نگر تمرکز دارد ولی بخش‌هایی از آن هم بر فروش درون‌نگر  و هم فروش برون‌نگر دلالت دارند. بدون در نظر گرفتن تعداد سرنخ‌های فروش درون‌نگری که دارید، باید فروش برون‌نگر نیز داشته باشید. پس اهدافتان را سطح بالا بگیرید و بلند پروازی کنید تا به آنها برسید.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

هک فروش؛ راهنمایی برای ساخت یک ماشین فروش سریع

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

فرمول جدید حسابداری، راهی برای رسیدن به سوددهی همیشگی

2019-01-29

زندگی، یک مذاکره است

2019-01-29

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *