رشد طرز فکر، بهترین هدیه

کتاب «طرز فکر؛ روانشناسی نوین موفقیت» نوشته استاد روانشناسی دانشگاه استنفورد، خانم دکتر کارول دوک یکی از پرفروش ترین کتاب های سایت آمازون بوده و در لیست پرفروش های نیویورک تایمز نیز قرار دارد. این کتاب دو مفهوم «طرز فکر ثابت» و «طرز فکر رشد» را معرفی و بررسی می کند، مفاهیمی که دانستن آن برای هر شخصی جزو ضروریات است. به طوری که چیپ و دن هیث نویسندگان کتاب های معروف و پرفروشی چون «قدرت لحظات»، عقیده دارند «تمامی افراد بایستی این کتاب را بخوانند».

کارول دوک با مطرح کردن مفهوم «طرز فکر» و تقسیم آن به دو نوع «ثابت» و «رشد»، مبحثی نوین، ساده ولی به شدت تاثیرگذار را مطرح می کند. او «طرز فکر ثابت» را در اعتقاد به ذاتی بودن توانایی ها، استعداد و هوش، تعریف کرده و «طرز فکر رشد» را مخصوص کسانی می داند که به امکان پیشرفت یا پسرفت در زمینه های مختلف باور دارند.

نویسنده در این کتاب، تفاوت های رفتاری و نتایج حاصله از آن، در دو طرز فکر مذکور را به خوبی نشان می دهد. او این دو طرز فکر را در مناسبات مختلف بررسی می کند: در رفتار، کسب و کار، روابط عاطفی، تربیت فرزند، مدرسه و دانشگاه، رابطه بین معلم و دانش آموز، ورزش و …. اگر می خواهید مخاطبین و دوستانتان را با طرز فکر و روانشناسی نوین موفقیت آشنا کنید، می توانید این کتاب را به عنوان هدایای تبلیغاتی به ایشان هدیه کنید.

او به خوبی نشان می دهد این دو نوع طرز فکر، باعث چه دیدگاه هایی در موضوعات گوناگون شده و به تبع آن چه رفتارهایی را خلق می کنند و این رفتارها چه آثار سازنده یا مخربی در نتایج بعدی دارند. با اهدای این کتاب به عنوان هدایای تبلیغاتی نوروزی، تاثیری شگرفت در طرز فکر اطرافیان خود داشته باشید و به آنها در جنبه های مختلف زندگی و کار یاری برسانید.

فصل آخر کتاب نیز، به تغییر طرز فکرها می پردازد و راهکارهای علمی و عملی زیادی را جهت تغییر از طرز فکر ثابت به رشد ارائه می کند. با توجه به مطالب بسیار کاربردی و مهمی که در این کتاب ارائه شده است، یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی مدیریتی شما خواهد بود.

کتاب طرز فکر به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص و با توجه به کاربردی، ضروری و ماندگار بودن مفهوم طرز فکر ثابت و رشد در زمینه های بیشمار از جمله ارتباط با کارمندان، فرزندان، دانش آموزان، دانشجویان، دوستان و شرکای زندگی یکی از هدایای تبلیغاتی مفید برندتان خواهد بود.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

طرز فکر؛ روانشناسی نوین موفقیت.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

مهارت های یک سخنرانی عالی، هدیه ای با طول عمر نامحدود

2018-12-12

اول سود؛ راهکاری برای سودآوری کسب و کار، هدیه ای برای مدیران

2018-12-12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *