سرسختی، راز موفقیت! هدیه ای خاص

کتاب «سرسختی؛ قدرت اشتیاق و پشتکار» نوشته آنجلا داکورث یکی از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز و سایت آمازون در حوزه روانشناسی، موفقیت و کسب و کار است. آنجلا داکورث در این کتاب به خوبی نشان می دهد که راز موفقیت بیشتر از استعداد به اشتیاق و پشتکار وابسته است. او این مفهوم را سرسختی می نامد. بدون شک، سرسختی یکی از بهترین گزینه های شما برای هدایای تبلیغاتی است.

لارنس سامرز وزیر اسبق خزانه داری آمریکا و رئیس بازنشسته دانشگاه هاروارد در مورد این کتاب گفته است: «خواندنی، گیرا و واقعا مشوق. ایده های این کتاب قدرت آن را دارند که تحصیل، مدیریت و روش زندگی خوانندگانش را دگرگون کند. سرسختی آنجلا داکورث یک گنج ملی است.» این گنج عظیم را می توانید به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص، در ایام نزدیک به عید نوروز به دوستان و مخاطبین خود هدیه داده و آنها را با دریافت یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی نوروزی شگفت زده کنید.

دنیل گیلبرت، نویسنده معروف نیز می گوید: «روانشناسان دهه ها در جست و جوی راز موفقیت بوده اند، اما داکورث کسی است که آن را یافته است … او نه تنها این راز را به ما می گوید بلکه نحوه رسیدن به آن را هم افشا می کند.» مطمئنا راز موفقیت و نحوه رسیدن به آن یکی از هدایای تبلیغاتی مفید خواهد بود که شما به اطرافیان خود هدیه می دهید. همچنین می توانید آن را به عنوان هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی به مخاطبین عام خود نیز اهدا کنید و در نشر این فرهنگ و علم سهمی داشته باشید.

سونیا لیوبومیرسکی، استاد دانشگاه کالیفرنیا هم درباره کتاب گفته است: «آمیزه ای از دانش غنی، داستان های جذاب، نثر درخور و لطیف و نمونه های شخصی جذاب … بدون ذره ای تردید، این کتاب تحول آفرین ترین و عالی ترین کتابی است که امسال خوانده ام.» با توجه به مطالب و مفاهیم ارائه شده در این کتاب، می توانید آن را به عنوان هدایای تبلیغاتی مدیریتی به مدیران و افراد رده بالا اهدا کنید و مطمئن باشید که یکی از بهترین هدایای مدیریتی را اهدا کرده اید.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

سرسختی؛ قدرت اشتیاق و پشتکار

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

قانون هایی برای زندگی و مقابله با بی نظمی، هدیه ای خوب

2018-12-19

تغییر مسیر، هدیه ای تاثیرگذار

2018-12-19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *