شناخت و ساخت لحظات تعیین کننده، هدیه ای اثربخش

کتاب «قدرت لحظات؛ چرا برخی تجارب خاص، تاثیری خارق‌العاده دارند» نوشته چیپ هیث و دن هیث یک هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب برای برند شما خواهد بود.

این کتاب می تواند به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی مفید یا هدایای تبلیغاتی خاص، در سبد هدایای تبلیغاتی شرکت یا برند شما قرار گرفته و در قالب هدایای نوروزی به مخاطبینتان اهدا گردد.

همه ما در زندگی لحظات تعیین کننده‌ای داریم، تجربیاتی معنادار که به حافظه می‌نشینند. بسیاری از آنها مدیون شانس و اقبال است مثل برخوردی شانسی با عشق آینده زندگی‌تان، معلمی جدید که استعدادی در شما کشف می‌کند، استعدادی که خودتان از وجودش بی‌خبر بودید؛ فقدان یا خسارتی ناگهانی که حقایق زندگی‌تان را زیر و رو می‌کند و یا تشخیص این که دیگر نمی‌خواهید حتی یک روز دیگر سر کارتان بمانید. این لحظات شاید حاصل شانس، تقدیر، اقبال و یا شاید نیروهای بزرگتر باشند و از کنترل ما خارج هستند.

اما آیا این درست است؟ آیا برای لحظات تعیین کننده، ما باید فقط باید منتظر یک اتفاق باشیم؟

لحظات تعیین کننده به زندگی ما شکل می‌دهند اما مجبور نیستیم منتظر بمانیم تا اتفاق بیفتند بلکه خودمان می‌توانیم سازنده آنها باشیم. چه می‌شود اگر یک معلم، درسی طراحی کند که تا سال‌ها بعد در خاطر دانش‌آموزان بماند؟ چه می‌شود اگر یک مدیر دقیقا بداند چطور می‌توان لحظات شکست یک کارمند را به لحظه بالندگی او تبدیل کرد؟ و چه می‌شود اگر درک بهتری از خلق خاطرات ماندگار برای کودک خود داشته باشید؟

نویسندگان در این کتاب، دو هدف را دنبال می‌کنند:

نخست، به بررسی لحظات تعیین کننده پرداخته و ویژگی‌های مشترک آنها را معرفی می‌کنند.

این که دقیقا چه چیزی یک تجربه خاص را به یادماندنی و معنادار می‌کند؟ تحقیقات گواه از آن دارد که در لحظات تعیین کننده، عناصر مشترکی یافت می‌شوند.

هدف دوم آن است که نشان دهند چگونه می‌توان با استفاده از این عناصر، لحظاتی تعیین کننده آفرید.

اصلا چرا کسی باید خواهان خلق این لحظات باشد؟ برای پربار کردن زندگی، نزدیکی به دیگران، ساختن خاطرات و بهبود تجربیات مشتری، بیمار یا کارمند.

 زندگی ما با لحظه‌ها سنجیده می‌شوند و لحظات تعیین کننده، لحظاتی هستند که به خاطر می‌مانند. در این کتاب به شما نشان داده می‌شود که چگونه می‌توان تعداد بیشتری از این لحظه‌ها ساخت.

اگر می خواهید دارای هدایای تبلیغاتی خلاقانه و هدیه مناسب برای مدیران شوید و سبد هدایای تبلیغاتی مدیریتی پرباری داشته باشید می توانید این کتاب را جزو گزینه های خود قرار دهید. همچنین می توانید با اهدای آن در قالب هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی یک هدیه تبلیغاتی مناسب هدیه دهید.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

قدرت لحظات؛ چرا برخی تجارب خاص، تاثیری خارق العاده دارند

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

قانون دوم: با خودتان مانند کسی رفتار کنید که گویی مسئول کمک کردن به او هستید

2019-02-19

همدلی تاکتیکی، کارساز و موثر در مذاکرات

2019-02-19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *