فنون مذاکره هدیه بدهید

کتاب «هرگز سازش نکنید!، طوری مذاکره کنید که انگار زندگی‌تان به آن بستگی دارد» توسط کریس واس، مذاکره کننده ارشد FBI در زمینه گروگانگیری نوشته شده و یکی از پرفروش های سایت آمازون است. کریس واس، یکی از برجسته‌ترین اساتید و فعالان حوزه مهارت‌های مذاکره است و در دو دانشگاه تدریس می‌کند: دانشکده کسب و کار دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و دانشکده کسب و کار دانشگاه جورجیاتاون. همچنین در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد، دانشکده مدیریت دانشگاه MIT و دانشکده مدیریت کلوگ نیز دوره‌هایی را ارئه می‌نماید. کتاب «هرگز سازش نکنید» جزء بهترین کتاب‌های کسب‌وکار در سال 2016 و پرفروش‌های آمازون و نیویورک تایمز است.

کریس واس، هر فصل از کتاب «هرگز سازش نکنید» را با داستان کوتاهی در مورد مذاکره با گروگان‌گیران شروع می‌کند، و سپس به منظور توضیح شیوه‌هایی که موثر واقع شدند و شیوه‌هایی که شکست خوردند، آن داستان را کالبد شکافی می‌کند. پس از توضیح تئوری‌ها و ابزارها، مثال‌هایی از زندگی واقعی خود و افراد دیگری که با کمک این ابزارها در مذاکره حقوق و دستمزد، خرید ماشین، یا حل مشکلات آزار دهنده خانه موفق عمل کرده‌اند ارائه می‌دهد.

اگر می خواهید به اطرافیان خود، مخصوصا کسانی که جایگاه شغلی شان با مذاکره کردن درگیر است، این کتاب را هدیه دهید، می توانید این کتاب را در سبد هدایای تبلیغاتی یا هدایای تبلیغاتی نوروزی خود قرار دهید. 

داستان خاطرات کریس واس در کشورهای مختلف از فیلیپین تا هائیتی رخ داده است. آموزش تکنیک‌های مذاکره و نحوه استفاده از آنها در داستان‌های واقعی، جذابیت خاصی به متن کتاب داده است.

شیوه ارائه مطالب این کتاب همانند ساخت یک خانه است: اول از همه اسلوب‌های بزرگ فونداسیون، پس از آن دیوارهای حمال، سقف ظریف اما نفوذ ناپذیر و نهایتا دکوراسیون داخلی دوست داشتنی قرار دارند.

هر فصل به ارائه جزئیات بیشتری در مورد فصل قبلی می‌پردازد. در ابتدا شما تکنیک‌های پیشرفته روش گوش دادن فعالانه را یاد خواهید گرفت و سپس ابزارهای خاص نحوه ادای کلمات، خم و چم‌های چانه‌زنی و مذاکره مطرح خواهد شد، و در نهایت، نحوه کشف امر خارق‌العاده‌ای را یاد خواهید گرفت که می‌تواند به شما کمک کند تا به سطح بالایی در مذاکره دست پیدا کنید : قوی سیاه!

همچنین در قسمت پیوست کتاب بخشی به نام «آماده‌سازی برنامه یک صفحه‌ای مذاکره» وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن، تمامی تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی را که یاد گرفته‌اید، در مذاکره پیش رویتان استفاده کنید.

این کتاب، می تواند به عنوان یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی مدیریتی یا هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص برای برند و شرکت شما در نظر گرفته شود.

جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

رمز اعتماد به نفس، بهترین هدیه تبلیغاتی!

2018-12-03

رک و راست باشید، بهترین هدیه تبلیغاتی مدیریتی

2018-12-03

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *