قانون هایی برای زندگی و مقابله با بی نظمی، هدیه ای خوب

کتاب‌های خودیاری در زمینه‌های موفقیت، خودشناسی و روانشناسی طرفداران و علاقه‌مندان بسیاری در سراسر دنیا دارند و تعداد کتاب‌های پر فروش در این سبک، کم نیست. نویسندگان این کتاب­ها معمولاً به زبانی ساده و قابل فهم سعی می‌کنند تا قوانین، دستورات، برنامه‌ها، ایده‌ها و راهکارهایی عملی و اجرایی ارائه دهند تا خواننده بتواند به پیشرفت‌هایی در زمینه زندگی، کاری، روابط و خودشناسی دست یابد. اینگونه کتاب ها به دلیل اینکه مخاطب عام دارند، قابلیت بسیار زیادی جهت استفاده به عنوان هدایای تبلیغاتی دارند.

یکی از این کتاب‌های پر فروش در سبک خودیاری، «12 قانون زندگی: نوشدارویی برای بی نظمی» به نویسندگی جُردن بِرنت پیترسون است که یکی از ده کتاب برتر و پرفروش سایت آمازون در سال 2018 بوده است. پیترسون بزرگ شده­ی شهر فِیرویو در استان آلبرتا کانادا است. او روان‌شناس و چهره­ی معروف اینترنتی است که درباره موضوعات بحث برانگیز جنسیت، نزاکت سیاسی و چگونه زندگی کردن دیدگاه‌هایی داشته است. پیترسون در سال‌های اخیر با تهیه ویدئو و انجام مصاحبه‌های زیاد در مورد موضوعات سیاسی، اجتماعی و مخصوصا روانشناختی تبدیل به یک چهره معروف اینترنتی شده است. او فردی روراست، بی ادعا، اهل مجادله، منتقد فرهنگی و از اساتید معروف دانشگاه تورنتو کانادا است. پیترسون که سابقه نوشتن کتاب «طرحواره­ های معنا» را دارد، این بار می‌کوشد تا در کتاب جدیدش، 12 قانون ساده را ارائه دهد تا خواننده را با قوانینی ساده اما بسیار مهم و تاثیرگذار درباره چگونه زندگی کردن آشنا کند که به عقیده‌ی وی باعث دگرگون شدن زندگی شخصی و متعاقباً زندگی اجتماعی آن‌ها می‌شود. با هدیه دادن این کتاب به عنوان هدایای تبلیغاتی مدیریتی دارای یکی از هدیه های جالب، جذاب و خاص خواهید بود.

ایده جمع آوری و نوشتن این کتاب از آنجایی شروع می‌شود که پیترسون در یک سایت پرسش و پاسخ عضو می‌شود و سوالاتی مربوط به روانشناسی، خودیاری، زندگی، موفقیت و غیره را جواب می‌دهد. همچنین او نظرات و ایده‌های خود در همین زمینه‌ها را به صورت ویدئویی در اینترنت منتشر می‌کند. این پاسخ ها، ایده‌ها و ویدئوها با استقبال گرم و مثبت از طرف خوانندگان و بیننده‌ها روبرو می‌شوند. از همین روی، پیترسون تصمیم می­گیرد تا همه این مطالب مرتبط با موفقیت و خودیاری و چگونه زندگی کردن را در قالب قوانینی برای زندگی جمع آوری ‌کند. او برای نشان دادن تاثیرات مثبت این قوانین ظاهراً ساده در زندگی، نه تنها از رشته روانشناسی بلکه از دیگر رشته‌ها و موضوعات نیز کمک می‌گیرد و این قوانین را تشریح می‌کند. می توانید این کتاب را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص خود انتخاب کنید.

او در این کتاب با استفاده از دانش روانشناختی خویش و مطالعات بسیار گسترده‌اش در حوزه‌های علمی، فلسفی، مذهبی، تاریخی، سیاسی، اسطوره‌ها، داستان‌های ادبی و غیره می‌کوشد تا تک تک این قوانین را در بخش‌هایی جداگانه تفسیر و تشریح کند. شگرد نویسندگی پیترسون در این کتاب به گونه‌ای است که با ذکر داستان‌های تاریخی، اسطوره‌ای، نتایج تحقیقات علمی، خاطره‌ای شخصی یا کاری از خودش و ادغام این حوزه‌ها، سعی می‌کند تا آهسته و پیوسته، خواننده را قانع کند که انجام این قوانین با توجه به نشانه‌ها و مثال‌های ذکر شده، در زندگی امروزی کارآیی مثبتی دارد و موجب پیشرفت و تفاوت در زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی می‌شود. از همین روی، سبک نویسنده و بالطبع متن کتاب گاها متفاوت و پیچیده می‌شود. بعضاً نویسنده تمایل به استفاده از جملات، عبارات یا جمله واره­هایی کوتاه دارد که یافتن مرجع آنها گاها دشوار است. پیترسون در این کتاب با دیدگاهی کاملاً متفاوت نسبت به داستان های اساطیری، تاریخ، علم، روانشناسی و تجربیات کاری خودش با بهره گیری از مطالعات وسیعش در انواع رشته‌های مختلف، می‌کوشد تا به سبکی پیچیده در قالب این 12 قانون، چگونه زندگی کردن را به خواننده بیاموزد. در این کتاب، نویسنده با کمک تجربیات بالینی و روان‌شناسی خودش، داستان‌های اساطیری، تجربیات الهام بخش از زندگی شخصی­اش و بهره گیری از مجموعه متنوعی از تحقیقات علمی و کتاب‌های ادبی و مذهبی، توصیه هایی طلایی و راهگشا ارائه داده است. ایام نوروز زمان مناسبی برای مطالعه این کتاب می باشد، بنابراین می توانید آن را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی مفید، در سبد هدایای تبلیغاتی نوروزی خود قرار دهید.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

12 قانون زندگی: نوشدارویی برای بی نظمی

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

برنامه بازاریابی سریع و آسان، هدیه ای کاربردی

2018-12-18

سرسختی، راز موفقیت! هدیه ای خاص

2018-12-18

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *