قانون پنج ثانیه؛ هدیه ای برای دگرگون کردن زندگی مخاطبینتان

کتاب «قانون 5 ثانیه، زندگی، کار و اعتماد بع نفستان را با شجاعت هر روزه دگرگون کنید» نوشته مل رابینز در مورد قانونی حرف می زند که به گفته نویسنده، زندگی اش را دگرگون کرده است. این کتاب در یک سال اخیر همیشه جزو کتاب های پرفروش سایت آمازون بوده است. اگر تمایل دارید به گروه مخاطب خود، هدیه ای بدهید که زندگی آنها را نیز دگرگون کند، پس این کتاب را در لیست هدایای تبلیغاتی خود قرار دهید.

مل رابینز در مورد کتاب خود و قانون پنج ثانیه می گوید: «این کتاب داستان واقعی قانون ۵ ثانیه است: چی هست، چرا جواب می‌دهد و چطور زندگی آدم‌ها در سراسر جهان را دگرگون کرده است. یادگرفتن این قانون آسان و اثر آن چشم‌گیر است. این قانون همان راز تغییر همه‌چیز است. همین که این قانون را یاد بگیرید، می‌توانید بلافاصله از آن استفاده کنید. این قانون به شما کمک می‌کند هر روز با اعتمادبه‌نفس و شجاعت بیشتری زندگی کنید، عشق بورزید، کار کنید و حرف بزنید. اگر یک بار از آن استفاده کنید، دیگر هر وقت که لازمش داشته باشید، کنارتان خواهد بود.» ایام نوروز وقت بسیار مناسبی برای مطالعه این کتاب است. می توانید آن را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی نوروزی به اطرافیان خود هدیه دهید و ایشان را تشویق به مطالعه یک کتاب خوب و مفید کنید.

مل رابینز در جای دیگری از کتاب خود می گوید: «آنچه بعد از کشف قانون ۵ ثانیه و قدرت تصمیمات پنج‌ثانیه‌ای بر من گذشته است، باورکردنی نیست. نه تنها بیدار شدم، بلکه کل زندگی‌ام را زیرورو کردم. من از این ابزار برای کنترل و بهبود همه‌چیز استفاده کرده‌ام: از اعتمادبه‌نفسم گرفته تا جریان نقدینگی، از ازدواجم تا شغلم، از بهره‌وری‌ تا ایفای نقش مادری. من از برگشت‌خوردن چک‌های هفت‌رقمی‌ام در بانک و از جنگیدن با شوهرم به جشن ۲۰ سالگی ازدواج رسیدم. اضطراب خودم را درمان کردم، دو شرکت کوچک ساختم و فروختم، برای پیوستن به تیم‌های CNN و مجله موفقیت انتخاب شدم، و حالا یکی از پرمخاطب‌ترین سخنرانان در جهان هستم. هیچ‌وقت اینقدر احساس صاحب اختیاربودن، شادی یا آزادی نکرده بودم. نمی‌توانستم هیچ‌کدام از این کارها را بدون این قانون انجام بدهم.» کتاب قانون پنج ثانیه به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص برند شما، می تواند یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی مدیریتی تان نیز باشد.

همچنین می توانید این کتاب را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی مفید، در سبد هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی خود نیز قرار دهید.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

قانون 5 ثانیه، زندگی، کار و اعتماد بع نفستان را با شجاعت هر روزه دگرگون کنید

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

اول سود؛ راهکاری برای سودآوری کسب و کار، هدیه ای برای مدیران

2018-12-15

ترفندهای علمی زمان سنجی، هدیه ای بسیار کاربردی

2018-12-15

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *