قدرت لحظات؛ هدیه ای ماندگار

«قدرت لحظات؛ چرا برخی تجارب خاص، تاثیری فوق العاده دارند»، کتاب ارزشمند دیگری از چیپ و دن هیث نویسندگان کتاب های پرفروش «سوییچ» و «ایده عالی مستدام» است. این کتاب نیز مانند کتاب های قبلی نویسندگان، در لیست پرفروش های نیویورک تایمز و سایت آمازون قرار دارد.

آنجلا داکورث نویسنده کتاب معروف و پرفروش «سرسختی؛ قدرت اشتیاق و پشتکار» در مورد این کتاب می گوید که از تک تک صفحات این کتاب مطالب جدیدی آموخته و مطالعه آن را به هر کس که می شناسد توصیه می کند. شما نیز می توانید با قرار دادن این کتاب در سبد هدایای تبلیغاتی خود، دوستان و آشنایانتان خود را تشویق به مطالعه آن کنید.

اریک ریس نویسنده کتاب «استارتاپ ناب» نیز پس از تعریف و تمجید از مطالب و مفاهیم کتاب و البته نحوه ارائه آنها، به مخاطبین خود توصیه کرده است که خواندن آن را از دست ندهند. این کتاب می تواند یکی از هدایای تبلیغاتی مفید برند و شرکت شما باشد.

نویسندگان در این کتاب، به دنبال این سوال رفته ‌اند که چرا بعضی تجربه‌های کوچک، ما را تکان می‌دهد، سطحمان را بالاتر می‌برد و حتی متحولمان می‌کند و چطور می‌توانیم چنین لحظات فوق‌العاده‌ای ایجاد کنیم. آنها این مفهوم را توسعه می دهند که تمامی لحظات خاص دارای چهار بخش غالب هستند: تعالی، ادراک، غرور و اتصال. هر لحظه ای برای تبدیل شدن به لحظه ای ماندگار، بایستی این خصوصیات را داشته باشد.

سپس در طول کتاب این مفاهیم را با جزئیات بیشتری مورد بحث و بررسی قرار می دهند و می آموزند که چگونه می توانیم لحظات تعیین کننده ای که در زندگی مان رخ می دهند را شناسایی کنیم، یا برای اینکه یک لحظه را به لحظه ای تعیین کننده تبدیل کنیم چکار باید انجام دهیم. آنها در این کتاب از مطالب روز علمی و مثال های روزمره مختلف برای تبیین نظریه خود استفاده می کنند. این کتاب پتانسیل بسیار بالایی برای قرار گرفتن در سبد هدایای تبلیغاتی مدیریتی شما دارد.

اگر می خواهید دوستان، اطرافیان و مخاطبین شما نیز در مورد از قدرت سرشار لحظات، آگاهی پیدا کنند، این کتاب، بهترین گزینه برای هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص برند شما خواهد بود. همچنین می توانید با قرار دادن این کتاب در سبد هدایای تبلیغاتی نوروزی شرکت و برند خود، مخاطبینتان را به مطالعه یک کتاب بسیار مفید دعوت کنید.

همچنین اگر می خواهید این کتاب را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، به مراجعه کنندگان خود یا افراد خاص هدیه بدهید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید:

سفارش و برآورد قیمت هدایای تبلیغاتی

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

قدرت لحظات؛ چرا برخی تجارب خاص، تاثیری فوق العاده دارند

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

واقعیت هدیه بدهیم

2018-12-10

مهارت های یک سخنرانی عالی، هدیه ای با طول عمر نامحدود

2018-12-10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *