مدیریت ذهن، ساخت سرنوشت! هدیه ای اثرگذار

کتاب «ذهن‌تان را مدیریت کنید؛ سرنوشت خود را بسازید!» نوشته آدام خو در مورد استراتژی‌های ثابت شده‌ای است که قدرت رسیدن به هر چیزی را که می‌خواهید، به شما می‌دهند! این کتاب برای کسانی که می‌خواهند نتایجی استثنائی در زندگی خود به وجود آورند یا می‌خواهند یک رهبر قدرتمند، یک کارآفرین میلیونر، یک دانش‌آموز موفق یا یک متخصص حرفه‌ای فروش باشند، بسیار مفید و آموزنده است. این کتاب می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی، تاثیر شگرفی در مدیریت ذهن مخاطبین شما بگذارد.

در این کتاب، خواهید آموخت که چگونه کنترل زندگی خود را بر عهده گرفته و مسیر خود را به سمت موفقیت توسعه دهید. شما خواهید آموخت که چگونه موفقیت افراد استثنائی را تکرار کنید و این الگوها و استراتژی‌ها را در خودتان ایجاد کنید. پس می توانید آن را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص، به دوستان خود هدیه بدهید.

آدام خو در کتاب خود می گوید: «شما همه منابع موردنیاز برای رسیدن به موفقیت را در اختیار دارید. بیشتر افراد برای خواسته‌هایشان محدودیت قائل می‌شوند؛ زیرا معتقدند که فاقد منابع موردنیاز برای رسیدن به نتایج موفقیت‌آمیز هستند. آن‌ها بر این باورند که برای زندگی در سطحی که رؤیایش را داشتند، فاقد نظم ذهنی، هوش و ذکاوت، شانس، خلاقیت، انرژی یا استعداد لازم هستند.» اگر دنبال یکی از هدایای تبلیغاتی مفید هستید، این کتاب را نیز مد نظر قرار دهید.

او می افزاید: «واقعیت این است که هم‌ اکنون تمامی منابع موردنیاز برای رسیدن به هر آنچه می‌خواهید را در دست دارید و می‌توانید به هر نتیجه‌ای که خواستار آن هستید برسید. درست است! منابعی که به آن‌ها اشاره می‌کنم همان منابع ذاتی هر فرد است که ذهن و جسم با هم به‌ فعالیت می‌پردازند.»

آدام خو در ادامه می گوید: «ذهن و جسم ما قدرتمندترین منابعی هستند که هرکدام از ما با آن به این سیاره پا گذاشته‌ایم. اگر این منابع به‌خوبی مورد استفاده قرار گیرند و در راه درستی به‌کار گرفته شوند، آنگاه این منابع درونی به شما توانایی رسیدن به منابع فیزیکی و خارجی موردنیاز برای دستیابی به اهداف مدنظرتان را می‌دهند. زمانی که بتوانید چگونگی تغییر یک برنامه در ذهنتان، درواقع هر برنامه‌ای در ذهنتان را بیاموزید. نهایتاً می‌توانید تغییری در چگونگی عملکرد بدنتان به‌وجود بیاورید و می‌توانید به هر چیز که ذهنتان را به آن مشغول کرده‌اید، برسید.» به دلیل اینکه، مخاطب این کتاب، عموم افراد جامعه بوده و در زمینه خودیاری نوشته شده است می توانید آن را به عنوان هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی نیز در نمایشگاه های مختلف هدیه بدهید.

همچنین در ایام آخر سال که افراد دوست دارند هدایای تبلیغاتی خلاقانه دریافت کنند، این کتاب یکی از بهترین گزینه ها برای هدایای تبلیغاتی نوروزی شما خواهد بود.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

ذهن‌تان را مدیریت کنید؛ سرنوشت خود را بسازید

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

راهکار بهبود شیوه رهبری، هدیه ای برای مدیران

2018-12-30

انگیزش، نحوه شکل گیری و ایجاد انگیزه در افراد

2018-12-30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *