مهارت های یک سخنرانی عالی، هدیه ای با طول عمر نامحدود

دنیل اچ پینک نویسنده معروف کتاب های پرفروشی چون «کی؛ترفندهای علمی زمان سنجی عالی»، می گوید: «همه ما، چه دوست داشته باشیم چه دوست نداشته باشیم، فروشنده هستیم.» همه ما چه در زندگی روزمره و چه در محل کار خود، همیشه در حال ارائه یک ایده، عقیده، نظر یا محصول هستیم. ولی بایستی به یاد داشته باشیم که هر چقدر هم ایده هایمان فوق العاده باشند، اگر نتوانیم با آن روی کسی تاثیر بگذاریم، بیهوده است. ارزش ایده ها به عملی است که به دنبال خود به وجود می آورند. همه ما بایستی یاد بگیریم که چطور خودمان و عقایدمان را در معرض فروش بگذاریم که همه متقاعد شوند و برای رسیدن به این هدف، چطور شاخصه های مشترک ارائه های الهام بخش را به کار ببریم.

کتاب «به زبان تد؛ رازهایی برای ارائه یک سخنرانی به یادماندنی» که توسط کارمین گالو نوشته شده و جزو پرفروش های سایت آمازون در زمینه ارائه و سخنرانی است، به این موضوع پرداخته و در زمینه مهارت های سخنرانی است که بایستی برای داشتن یک ارائه موفق، به یاد داشته و به کار ببندیم. این کتاب یکی از بهترین و موثرترین هدایای تبلیغاتی برند شما خواهد بود.

کارمین گالو در این کتاب بیش از پانصد سخنرانی تد و سخنرانی هایی که دارای بیشترین بازدید بودند را بررسی علمی کرده و همچنین با سخنرانان مشهور تد مصاحبه هایی انجام داده و با تلفیق دانش شخصی خودش، نُه راز برای ارائه یک سخنرانی به یاد ماندنی معرفی می کند. او می گوید با دانستن و به کارگیری این نه راز، شما نیز می توانید یک سخنرانی عالی داشته باشید. بنابراین این کتاب می تواند یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص شما باشد.

کارمین گالو اضافه می کند: «به زبان تد، برای هر کسی که می خواهد با اطمینان و مقتدرانه صحبت کند، برای هر کسی که سخنرانی می کند، محصولات و خدمات می فروشد یا افرادی را رهبری می کند که نیاز به الهام بخشی دارند، مفید است. اگر ایده های با ارزشی برای به اشتراک گذاشتن دارید، تکنیک های این کتاب به شما کمک خواهد کرد که آن ایده ها را به متقاعد کننده ترین شکل ممکن بیان کنید.»

اگر می خواهید به اطرافیان یا کارمندان و مدیرانی که در محیط کاری شان به طور متناوب، سخنرانی یا ارائه ای دارند، هدایای تبلیغاتی مفید بدهید، می توانید سراغ این کتاب رفته و با هدیه دادن آن یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی مدیریتی را داشته باشید.

کتاب «به زبان تد»، با توجه به مطالب و مفاهیم فوق العاده کاربردی و ماندگاری که ارائه می کند، می تواند به جای سررسیدهای تکراری، بهترین گزینه برای انتخاب به عنوان هدایای تبلیغاتی نوروزی برای شما باشد. همچنین می توانید به جای هدیه دادن محصولاتی تکراری، نسخه ای از آن را به عنوان هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی به مراجعه کنندگان یا افراد خاص هدیه دهید و برای همیشه در ذهن و خاطر مخاطب خود ماندگار باشید.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

به زبان تد؛ رازهایی برای ارائه یک سخنرانی به یادماندنی.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

قدرت لحظات؛ هدیه ای ماندگار

2018-12-11

رشد طرز فکر، بهترین هدیه

2018-12-11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *