واقعیت هدیه بدهیم

کتاب «واقعیت؛ ده دلیل اینکه چرا درباره جهان اشتباه فکر می کنیم» نوشته هانس رزلینگ یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین کتاب های ایام اخیر است. این کتاب جزء پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز و سایت آمازون بوده و نسخه فارسی آن در ایران نیز رتبه خوبی در فروش دارد. بیل گیتس در مورد این کتاب گفته است: «یکی از مهم‌ترین کتاب‌هایی که تا به حال خوانده‌ام – یک راهنمای ضروری برای تفکر روشن نسبت به جهان». او همچنین گفته است به تمامی کسانی که در سال 2018، از دانشگاه های آمریکا فارغ التحصیل شوند، یک جلد از کتاب واقعیت هدیه می دهد.

این کتاب یکی از هدایای تبلیغاتی مفید برند و شرکت شما خواهد بود.

ملیندا گیتس نیز گفته است: «هانس رزلینگ داستان راز خاموش معجزه پیشرفت انسانی را آنطور که باید توضیح می‌دهد. اما کتاب واقعیت، بیشتر از این است. کتاب هم چنین توضیح می‌دهد، که چرا بسیار معمول است که پیشرفت به صورت رازآلود و خاموش باشد، و نیز به خوانندگان چگونگی مشاهده واضح واقعیت را یاد می‌دهد.»

اگر می خواهید به دوستان، اطرافیان و مخاطبین خود، واقع نگری در امور دنیا را هدیه بدهید، این کتاب، بهترین گزینه برای هدایای تبلیغاتی شما خواهد بود. شما می توانید با قرار دادن این کتاب در سبد هدایای تبلیغاتی نوروزی شرکت و برند خود، مخاطبینتان را در ایام نوروز به مطالعه یک کتاب بسیار مفید برای داشتن دیدی درست نسبت به وقایع اطرافشان دعوت کنید.

هانس رزلینگ کتاب خود را با طرح سوالات ساده ای در مورد واقعیت های موجود در جهان که بیشتر با آمار نیز سروکار دارند شروع می کند. سوالاتی در مورد میزان فقر در جهان، نرخ رشد جمعیت، تحصیلات ابتدایی دختران و …. و نشان می دهد که بیشتر ما در مورد بسیاری از واقعیت های موجود در جهان، اشتباه فکر می کنیم و نه تنها دیدی نسبت به پیشرفت های صورت گرفته نداریم بلکه دیدی منفی نسبت به آینده نیز داریم.

او برای توضیح منشا این اشتباهات، ده غریزه معرفی می کند که نگرش ما را تحریف می کنند و راه مقابله با این تعصبات و غرایز پنهان را معرفی می کند. هانس رزلینگ در مورد کتاب خود گفته بود: «کتاب واقعیت، آخرین نبرد زندگی من است؛ مبارزه با ناآگاهی‌های مخرب… سابقاً، خود را با مجموعه عظیم داده‌ها، نرم‌افزارهای آگاهی بخشی، یک سبک یادگیری پر انرژی و نیز یک سرنیزه سوئدی جهت فرو بردن در گلو مجهز کردم. آن چیزها کافی نبودند، اما امیدوارم این کتاب کافی باشد.»

کتاب واقعیت به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص برندتان پتانسیل بسیار بالایی برای قرار گرفتن در سبد هدایای تبلیغاتی مدیریتی شما دارد.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

واقعیت؛ ده دلیل اینکه چرا درباره جهان اشتباه فکر می کنیم.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

کتاب قدرت عادت، یک هدیه تبلیغاتی خاص

2018-12-09

قدرت لحظات؛ هدیه ای ماندگار

2018-12-09

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *