چک لیست راه اندازی استارتاپ

اغلب کارها مانند رانندگی و سخنرانی، در زندگی ما وجود دارند که با تجربه و در طول زمان بر آن‌ها مسلط می‌شویم اما گاهی آنقدر فرصت نداریم تا زمان زیادی را به کاری اختصاص دهیم که هر ثانیه آن ارزشی طلایی برای ما داشته باشد. کافیست برای انجام چنین کاری یک چک‌لیست داشته باشید تا با بررسی دقیق آن بتوانید به نتیجه‌ای موفقیت آمیز دست پیدا کنید!

علاقه‌مندان به کارآفرینی، ایده‌های بسیاری در ذهن دارند اما سوال مهم این است که از بین این ایده‌ها کدام‌یک می‌تواند مبنای یک استارتاپ و کسب‌وکار جدید با سودآوری پایدار باشد. اغلب افراد بطور دقیق و مشخص نمی‌دانند که باید از کدام نقطه شروع کنند تا در این مسیر پر پیچ و خم با بن‌بست روبرو نشوند.

کتاب «چک لیست استارتاپ» اثر دیوید رز، نویسنده پرفروش و موسس شرکت نیویورک آنجلز، مانند یک مشاور خوب، شما را در مسیر راه‌اندازی استارتاپ، جذب سرمایه و خروج موفق راهنمایی خواهد کرد. خواننده با مطالعه اين كتاب به یک ديد کلی از مسیر خلق کسب‌وکار دست پیدا می‌کند و گام به گام می‌آموزد که چگونه باید از هر مرحله عبور کند تا در این راه دچار اشتباهات بزرگ نشود. این کتاب گزینه خوبی برای قرار گرفتن در لیست هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی برای نمایشگاه هایی است که با محوریت استارتاپ ها شکل می گیرند. همچنین می توانید آن را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه به افرادی که علاقه مند به مباحث حوزه استارتاپی هستند هدیه بدهید.

این کتاب حاصل تجربیات بیل گروس، کارآفرین و سرمایه‌گذار مشهور آمریکایی و دیوید رز، کارآفرین سریالی با تجربه سرمایه‌گذاری بر روی بیش از 100 استارتاپ است. نشریه فوربس از دیوید رز به عنوان «فرشته بزرگ نیویورک» یاد کرده است.

اين كتاب به سه بخش اصلی تقسيم شده است. بخش اول نحوه پرورش ایده را به مخاطب آموزش می‌دهد تا بتواند با شناخت دقیقی از مراحل انجام کار، ایده خود را به محصولی باارزش تبدیل کند. بخش دوم کتاب به ایجاد شخصيت حقوقی برای هر استارتاپ و چگونگی انجام مراحل قانونی و اداری آن پرداخته است. تمرکز این کتاب در بخش سوم بیشتر بر روی مباحث مالی کسب‌وکار از جمله راهکارهای جذب سرمایه، حقوق صاحبان سهام و خروج موفق است. می توانید این کتاب را برای هدیه دادن به افراد علاقه مند به حوزه کسب و کار در نظر گرفته و به عنوان هدیه تبلیغاتی به آنها اهدا کنید.

منابع بسیاری در این کتاب به مخاطب معرفی شده است تا با استفاده از این ابزارها بتواند ایده خام خود را به محصولی موفق تبدیل کند و کسب‌وکار خود را به سرعت رشد دهد! که آن را تبدیل به بهترین هدیه برای مدیران کرده است و می توانید آن را در سبد هدایای تبلیغاتی مدیریتی خود قرار دهید.

این کتاب تلاش دارد تا برای افرادی که هیچ آشنایی و یا آشنایی کمی با استارتاپ ها دارند یک دید کلی و از نقشه راه فراهم کند، این بدان معنی نیست که شما با خواندن این کتاب میتوانید دانش راه اندازی یک استارتاپ را بدست آورید. ولی با دانش بدست آمده قادر خواهید بود روی هر قسمت که احساس نیاز می‌کنید دقیق تر شده، کتب بیشتری مطالعه کرده و زبان مشترکی با منتورها و مشاورین کسب و کار بمنظور بهره گیری از دانش آنها پیدا کنید. این کتاب به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص می تواند در قالب هدایای نوروزی برای کتاب خوان ها و کارآفرینان در نظر گرفته شود.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

چک لیست استارتاپ

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

انعطاف پذیری، هدیه تبلیغاتی خلاقانه

2019-01-15

راهنمای مدیریت استراتژی کسب و کار

2019-01-15

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *