چگونه از سختی ها بیرون بیاییم؟ راز یافتن شادی هدیه ای ارزنده

کتاب «گزینه ب؛ مواجهه با سختی، ارتقای حد تحمل و یافتن شادی» نوشته شریل سندبرگ مدیر ارشد اجرایی فیسبوک و نویسنده کتاب پرفروش «تغییر مسیر» و آدام گرنت روانشناس است. این کتاب نیز جزو پرفروش های سایت آمازون بوده است. همه ما در طول زندگی دچار ناملایماتی می شویم که نمی دانیم چگونه از آنها خارج شده و جان سالم به در ببریم. این کتاب یکی از بهترین گزینه ها برای مطالعه در چنین شرایطی است. می توانید آن را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی به دوستان خود هدیه بدهید.

شریل سندبرگ پس از فوت ناگهانی همسر جوانش بسیار تحت تاثیر قرار گرفته و احساس می کرد که دیگر او فرزندانش هرگز نمی توانند از صمیم قلب احساس شادی داشته باشند. بنابراین پس از گذشت مدتی در غم و اندوه به آدام گرنت، استاد روانشناسی دانشگاه وارتون مراجعه کرد تا بتواند از این مراحل سخت و طاقت فرسا عبور کند. این کتاب حاصل تلاش و تجربیات این دو نفر در مواجهه با سختی و ارتقای حد تحمل و یافتن شادی است. نثر روان و مطالب کاربردی و روزمره کتاب «گزینه ب» آن را تبدیل به یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص کرده است که می تواند به عنوان هدایای تبلیغاتی مفید به کار گرفته شود.

شریل در مورد کتاب خود می نویسد: «این کتاب محصول تلاش من و آدام و درک و مطالعه‌مان از انعطاف‌پذیری و مقاومت است. ما این کتاب را با هم نوشتیم، اما داستان توسط من گفته شده و آدام در این داستان سوم شخص است. قصد نداریم وانمود کنیم امید همیشه و در هر حالی خواهد توانست بر غم چیره شود. نه، نمی‌تواند. ما قصد نداریم بگوییم همه دردها و ناراحتی‌ها را درک می‌کنیم. نه، ما همه نوع درد را تجربه نکرده‌ایم. هیچ راه واحد، یکسان یا مسلمی برای مواجهه با چالش‌ها وجود ندارد. برای همین هیچ جواب کامل و بی‌نقصی نداریم. چنین جواب‌هایی اصلا وجود خارجی ندارند. همه ما می‌دانیم تمام داستان‌ها پایان خوشی ندارند. با وجود داستان‌های امیدوارکننده و امیدبخشی که اینجا تعریف می‌کنیم داستان‌های دیگری از انسان‌های دیگری در سراسر دنیا وجود دارد که زندگی‌شان پر از درد است. ریکاوری و بازیابی برای همه انسان‌ها از یک نقطه شروع نمی‌شود. جنگ، خشونت، تبعیض جنسیتیِ سیستمی و نژادپرستی، زندگی مردم و جوامع را دچار تلفات وحشتناکی کرده است. حقیقت تلخ این است که سختی و دشواری به طور مساوی بین ما تقسیم نشده و اقلیت‌ها و انسان‌های محروم‌تر باید بیشتر بجنگند و غصه‌هایشان بیشتر است.» همچنین می توانید این کتاب را در سبد هدایای تبلیغاتی مدیریتی خود نیز قرار دهید.

او اضافه می کند: «این کتاب در مورد ظرفیت روح انسان برای مقاومت و قوی‌تر شدن سخن می‌گوید. این کتاب به مراحلی که انسان‌ها می‌گذرانند و قدم‌هایی که برای کمک به خودشان و کمک به دیگران بر می‌دارند، می‌پردازد. در این کتاب به روانشناسی بازیابی و چالش‌های کسب دوباره اعتماد به نفس و کشف دوباره شادی می‌پردازیم. قصد داریم بگوییم وقتی یکی از عزیزان و یا دوستانمان در رنج و عذابند، چگونه باید با آنها صحبت کنیم و چگونه باید آرامشان کنیم؟ و بالاخره می‌خواهیم ببینیم چه چیزهایی برای ایجاد یک جامعه و یک شرکت منعطف و قوی لازم است، چگونه می‌توانیم کودکانمان را قوی‌تر بار بیاوریم و چطور می‌توانیم دوباره عشق بورزیم و زندگی را از سر بگیریم؟» اهدای این کتاب در روزهای پایانی سال و به عنوان هدیه نوروزی در قالب هدایای تبلیغاتی نوروزی یکی از بهترین گزینه های شما خواهد بود.

جهت مطالعه بیشتر در مورد کتاب، می توانید از لینک زیر که مربوط به صفحه کتاب در سایت نشر نوین است استفاده کنید:

گزینه ب؛ مواجهه با سختی، ارتقای حد تحمل و یافتن شادی

همچنین جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

تغییر مسیر، هدیه ای تاثیرگذار

2018-12-24

راه های جذب مشتری، یک هدیه کاربردی

2018-12-24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *