کتاب قدرت عادت، یک هدیه تبلیغاتی خاص

کتاب قدرت عادت، به بررسی علمی و داستانی نحوه شکل گیری و عملکرد عادت های افراد، سازمان ها و جوامع می پردازد. این کتاب، بیش از 100 هفته در لیست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز و سایت آمازون بوده است. همچنین توسط دانشگاه هاروارد به عنوان یکی از موثرترین کتاب ها برای مدیران انتخاب شده است.

متن و مفاهیم ارائه شده در کتاب به گونه ای است که برای هر فردی مفید بوده و همچنین برای مدیران و سازمان ها نیز کاربردی است. این خصوصیات، آن را تبدیل به کتابی ماندگار و کاربردی کرده است که می تواند به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی مفید برای سازمان ها و شرکت ها در نظر گرفته شود.

چارلز داهیگ در کتاب قدرت عادت، تحقیقات علمی و اجتماعی را ترکیب کرده و می نویسد: عادت با الگویی روانشناختی به نام «حلقه عادت» شروع می‌شود که سه فرآیند جداگانه دارد. ابتدا نشانه یا انگیزه (سرنخ) وجود دارد که به مغز شما می گوید وارد مرحله اتوماتیک نسبت به رفتاری خاص شود. بعد از آن، مرحله معمول انجام آن رفتار (روتین) است و مرحله سوم، پاداش است؛ نتیجه و حسی که از انجام آن رفتار برای شخص حاصل می‌شود، و اینگونه حلقه عادت شکل می‌گیرد‏. این کتاب یک هدیه تبلیغاتی خاص برای اهدا کردن است.

می توانید این کتاب را در سبد هدایای تبلیغاتی نوروزی خود قرار داده و مخاطبین خود را تشویق کنید تا در ایام عید کتابی مفید بخوانند. همچنین اگر آن را به عنوان هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی برای برند و شرکت خود برگزینید، یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی شما خواهد بود.

تمرکز کتاب قدرت عادت، بر نحوه شکل‌گیری تحلیل و تغییر عادت‌ها در افراد، سازمان‌ها و جوامع است. عادت‌ها فقط برای افراد تعریف نمی‌شوند. سازمان‌ها هم عادت‌هایی دارند. به دلیل ارائه مفاهیمی پایه ای و کاربردی در مورد عادت های سازمانی، می توان این کتاب را یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی مدیریتی برشمرد. جهت دسترسی به صفحه معرفی این کتاب در سایت نشر نوین و دانلود رایگان بخش اول آن (معروف به جلد اول) می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

قدرت عادت

جهت آشنایی بیشتر با طرح هدایای تبلیغاتی نشر نوین از لینک های زیر استفاده کنید:

صفحه هدایای تبلیغاتی نشر نوین

دانلود کاتالوگ طرح هدایای تبلیغاتی

رک و راست باشید، بهترین هدیه تبلیغاتی مدیریتی

2018-12-08

واقعیت هدیه بدهیم

2018-12-08

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *